Blog > Komentarze do wpisu
WiVAT krucefiks!

Podczas, gdy cały naród toczy wielki i zażarty spór o dwie deski zbite ze sobą prostopadle, nasz wspaniały, "liberalny" (nie)rząd bohatersko  walczy w imię haseł "by żyło się lepiej" oraz "zgoda buduje" i... podnosi podatki.
Oczywiście po wyborach Platformersi pokazali prawdę o sobie: naród kochają bardzo i to zwłaszcza od tyłu - w pupę.
Mówiłem, pisałem, szczekałem i dawałem znaki na niebie, iż jest to nieuniknione w sytuacji, w której prezydentem będzie muppet Tuska. Premier Donald ma teraz wszystko, czego mu trzeba, by z Polski zrobić drugą Grecję, a z naszego upośledzonego ludu - upośledzony, biedny lud.
Powiecie, że "podniesienie podatków to konieczność" lub (jeśli macie wyciek szamba do mózgu) "podwyższenie podatków jest dobrą perspektywą". Otóż Moi Drodzy pragnę Wam przypomnieć, że budżet rozdymany do granic przyzwoitości został przez Platformersów, którzy to dług publiczny wynieśli pod niebiosa, a biurokrację podczepili pod abstrakcję.
Nikt jednak w PO nie myśli o tym, żeby oszczędzać na administracji rozbudowanej, jak w "Procesie" Kafki. To przecież spowodowałoby, że np. Panie z ZUSu mogłyby w końcu pomalować swoje paznokcie i wyjść na ulicę w geście protestu. Wszyscy pamiętają pielęgniarki, lekarzy, górników, czy stoczniowców i żaden rząd nie ma zamiaru tego powtarzać, bo to nieładnie w telewizorze wygląda. Łatwiej jest zatem nie oszczędzać, a okradać. "Tymczasowo" oczywiście, bo przecie VAT na 23% podniesiony został "tymczasowo". Zapewne tak "tymczasowo", jak i "tymczasowo" został ustanowiony podatek Belki lata temu.

Prawdę mówiąc wszystko to zaczyna mi powoli wisieć. Mam dosyć tego kraju i tych pojebanych ludzi, którzy nawet nie chcą udawać, że myślą samodzielnie. Pierdolona paranoja pierdolonych pojebów, która od dwudziestu lat jedynie się pogłębia daje mi się we znaki. Niedługo da mi jeszcze większe, bo przewiduję, że mimo iście debilnych wyczynów naszych socjalistycznych świń podatkowych, Doniu lub Komorra niedługo pokażą swe kanciate ryje w TV i powiedzą "chcieliśmy dobrze, wyszło jak zawsze - dziura ciągle jest, a deficyt się pogłębia". Wtedy oczywiście z odsieczą przyjdzie unja, która zaproponuje nam swe cudowne zapomogi finansowane przez dodruk bezwartościowego ojro, które to ojro będziemy zmuszeni przyjąć jako narodową walutę.
To już będzie koniec jakiejkolwiek państwowości Ciemnogrodu. Już nie będzie istotne, czy i ile krzyży sobie jakaś banda pokurwów postawi oraz na ilu się z żalu powiesi. Kiedy za circa 20 lat poziom naszego życia osiągnie poziom Zimbabwe, a za chleb będziecie płacić dwie taczki banknotów, zrozumiecie coś, co ludzie myślący wiedzą od dawna - żyjecie w matriksie i (jak nic z tym nie zrobicie) zdechniecie w matriksie. Rzeczywistość "zjednoczonej Europy" i "zgoda buduje" jest nierealna. Socjalizm to mit, mrzonka i chora utopia, która kiedyś sprowadzi na Was głód i biedę, a ten proces zaczął się już wraz z upadkiem Grecji.

P.S.
Ponieważ jestem fanatycznym wrogiem wszystkiego co czerwone i komusze, to następna notka (z powodu mego wyjazdu dopiero we wrześniu) będzie o tym ośle, do którego bloga pare razy linkowałem w notce. Dzięki gadu-gadu zrobiłem mały "risorcz" i zamierzam ukazać Wam twarz "Młodego Demokraty", który to posłuży Wam za przykład na to, jacy to tępi kretyni pchają się dzisiaj do polityki.

Pozdrawiam!

czwartek, 05 sierpnia 2010, fakkir

Polecane wpisy

  • Arabskie rewolucje

    Sytuacja w Północnej Afryce jest ostatnimi czasy bardzo ciekawa. Osobiście uważam, że nie tylko ze względu na to, że paru skorumpowanych dyktatorków zbiera zasł

  • Złota polska troglodycja... znaczy "tolerancja"

    Wczorajszego wieczoru moja dziewczyna raczyła podzielić się ze mną historią swojego kolegi. Kolega ów Polakiem nie jest, lecz od 10 lat w naszym kraju przebywa,

  • Ostatnio nie chce mi się pisać, ale...

    ... wkleję tutaj słowa odnośnie ostatnich wyborów, które spłodził ktoś inny i z którymi w stu procentach się zgadzam. Jako jedna z większych politycznych piedół

Komentarze
Gość: Mehmet, *.cnet.gawex.pl
2010/09/15 18:27:29
nie no Krychol zajebiście . Abdul przegiął z tym swoim blogiem . Hahah ale się uśmiałem jak poczytałem to ścierwo