Blog > Komentarze do wpisu
Ostatnio nie chce mi się pisać, ale...

... wkleję tutaj słowa odnośnie ostatnich wyborów, które spłodził ktoś inny i z którymi w stu procentach się zgadzam.

Jako jedna z większych politycznych piedół na Wykopie, ogólnie fan politykierstwa daję sobie spokój. Cząstkowe wyniki ostatnich wyborów mówią same za siebie. Ten kraj nie ma najmniejszych szans na zmianę, jest skazany na powolny rozkład i upadek. Na stanie się śmierdzącą, zabitą dechami dziurą, w której olbrzymia rzesza niewolników o wypranych mózgach będzie robić za coraz mniejszą miskę ryżu dla swoich panów. Mam nadzieję, że już cieszycie się na kolejne "nieuniknione" podwyżki podatków. Wypijcie za sukcesy naszego wymiaru sprawiedliwości, dzięki któremu jeszcze długo gówniarze z blantem w kieszeni i dziewczynki zrywające plakaty będą mogły "odpowiadać za swoje czyny przed sądem". Niedługo będziemy mogli się też cieszyć zwiększonymi składkami na ZUS, w końcu brakuje w nim coraz więcej kasy. To że pan Tusk teraz może mówić że nie... Pan Tusk mówił wiele rzeczy. Nie ma sensu pisać ani czytać o ich przekrętach. Nie ma sensu tłumaczyć komukolwiek na sieci czy na realu czym jest komunizm i dlaczego jest zły. Gospodarka rynkowa? Śmiech na sali. Cała Polska jest za gospodarką centralnie planowaną. Chcesz cukierka idź do Gierka. Wryło się w pamięć, niektórym tak głęboko, że podświadomie nie są w stanie nie głosować na kolejnych Gierków.
Wygraliście. Macie rację, kapitaliści, libertarianie, wolnorynkowcy, i cała reszta nie popierająca PO/PiS/SLD to nielicząca się garstka oszołomów. Cieszycie się? Polska jest już wasza. Ja się do tego kraju nie przyznaję. Pewnie już na głos przed monitorem mówicie mi "spierdalaj!" - a ja - jestem cały podekscytowany przed zbliżającą się podróżą... na Zachód :)
Adios amigos!
Miałem jeszcze odrobinę nadziei, że to co pokazał rząd PO w ostatnim czasie da ludziom coś do myślenia, że być może ludzie wkurzyli się tym co się dzieje, może mają dość. Może chociaż wkurzą ich te miliardy ryjów rozsypane za nasze pieniądze na ulicach, słupach i placach. Może łgarstwa Tuska i filmy o nich przypominające. Nic z tych rzeczy. Jeśli ostatnie wybory coś sugerują, to że w ostatnich smutnych czasach poparcie dla Platformy tylko wzrosło. I "tylko" to mało powiedziane. Wzrosło sporo.
Nikt już, łącznie ze mną, nie może więcej powiedzieć, że rząd nie realizuje woli swoich wyborców. Za swoje rządzenie Polacy wystawili im wczoraj ocenę. 5+. Dlatego każdy kolejny wykop o polityce jest bez sensu, chyba, że będzie wychwalał naszych kochanych budowniczych socjalistycznej ojczyzny.
Tak na marginesie - wiem, że to nie wybory parlamentarne, zmiany w samorządach pewnie nie mogłyby dać specjalnie dużo. Tylko, że wynik kolejnych parlamentrarnych będzie taki sam. Dlatego nie mam już najmniejszej nadziei. Może być tylko gorzej, tzn oczywiście dla większości Polaków - lepiej.

Źródło: Wykop.pl

wtorek, 30 listopada 2010, fakkir

Polecane wpisy

  • Arabskie rewolucje

    Sytuacja w Północnej Afryce jest ostatnimi czasy bardzo ciekawa. Osobiście uważam, że nie tylko ze względu na to, że paru skorumpowanych dyktatorków zbiera zasł

  • Strzelając propagandą

    Dzisiaj o godzinie 11 do biura partyjnegoPiS w Łodzi wtargnął debil wyposażony w broń palną i białą. Zamordował jedną osobę, a drugą ciężko ranił i w chwili, gd

  • "Liberalizm moralny" i jego konsekwencje

    Ten blog powstał już dawno temu. Gdy zaczynałem go pisać byłem innym człowiekiem. Skupienie na sobie oraz pełne żalu pieprzenie, zastąpiły teksty propagujące to